Nieuw dit jaar op het Gynaecongres: een plek voor boeken & initiatieven van leden

3 juni 2025

We vinden het ontzettend leuk als collega’s hun werk en bezigheden delen.
Dit jaar richten we daarom op het Gynaecongres een plek in waar gynaecologen, commissies en werkgroepen iets kunnen laten zien: een boek, een mooi project, een leuke publicatie of een initiatief dat aandacht verdient.

Tegelijk willen we voorkomen dat er te veel materiaal ontstaat en dat congresbezoekers door de bomen het bos niet meer kunnen zien. Daarom hebben we een paar eenvoudige spelregels opgesteld.

Wat kan wel?

  • Je mag één inkijkexemplaar van je boek of publicatie neerleggen.
  • Tip: Voeg een QR-code toe waarmee collega’s het werk kunnen bekijken of bestellen.
  • Ook initiatieven van commissies, werkgroepen e.d. zijn welkom! Denk daarvoor ook aan een klein pamflet met bijvoorbeeld QR code. Het pamflet mag maximaal een A3 formaat hebben.

Wat kan niet?

  • Actieve verkoop of verspreiding van het boek ter plaatse.
  • Groot promotioneel materiaal zoals roll-up banners, posters of displays.
  • Gebruik maken van de plek zonder overleg met het Congresbureau of de commissie.

We richten deze hoek specifiek in voor boeken, publicaties en kleine inhoudelijke initiatieven die passen binnen het karakter van de NVOG en haar leden. Geen commerciële initiatieven en evenementen, geen losse stands. Een mooie kans om zichtbaar te zijn met iets inhoudelijks dat je graag deelt met je vakgenoten.

Heb je vragen of wil je gebruik maken van deze plek? Neem contact op met het Status Plus, het congresbureau van het NVOG Gynaecongres, t.a.v. Lilian Heemstra via gynaecongres@statusplus.com

Specifiek zoeken?