Tjongerschans Heerenveen zoekt waarnemer/chef de clinique

Publicatiedatum
9 oktober 2018
Locatie
Tjongerschans, Heerenveen

Het ziekenhuis Ziekenhuis Tjongerschans biedt goede faciliteiten, heeft een frisse uitstraling en een vriendelijke sfeer. We hebben poliklinieken in Lemmer, Steenwijk, Oosterwolde en Emmeloord. Zorg voor moeder en kind is een van de speerpunten van ons ziekenhuis.

Wat bieden wij?
Wij zijn een ambitieuze groep gynaecologen en werken samen met veel plezier aan nieuwe ontwikkelingen. We hebben een geïntegreerde kinder-kraamafdeling en op onze verloskamers zijn 24/7 verloskundigen werkzaam. Er is een goede relatie met de anesthesiologen. Beschikbaarheid van epidurale anesthesie rond de klok is al meer dan vijftien jaar vanzelfsprekend. Ons verloskundig samenwerkingsverband is voortvarend en prettig. Het CPZ noemt Heerenveen in haar rapport als een van de voorbeelden waar de integrale geboortezorg tot ieders tevredenheid wordt uitgevoerd en verder ontwikkeld. Naast verloskunde zijn bekkenbodemproblematiek en minimaal invasieve chirurgie speerpunten. Op de dagbehandeling werken we met sedationisten volgens de laatste richtlijnen. Met persoonlijke digitale patiënteninformatie lopen we landelijk voorop. We werken allen als algemeen gynaecoloog en maken gebruik van elkaars aandachtsgebieden.

Wat vragen wij?
Wil je graag in de volle breedte werken in een prettige maatschap? Werk je met plezier, ben je een teamspeler en houd je van de sfeer in een perifeer ziekenhuis? Dan nodigen wij je van harte uit te solliciteren.

sluitingsdatum : 9 november 2018
ziekenhuis : Tjongerschans, Thialfweg 44, 8441 PW Heerenveen
vacaturenummer : 2019
Inlichtingen : Wil je meer weten? Vraag informatie aan één van de maatschapsleden Linda Bouma linda.bouma@tjongerschans.nl Nienke Folkeringa nienke.folkeringa@tjongerschans.nl Gerco Jansen gerco.jansen@tjongerschans.nl Clasien van der Houwen c.van.der.houwen@tjongerschans.nl Anja Kroese anja.kroese@tjongerschans.nl Esther Oostenveld esther.oostenveld@tjongerschans.nl Gerda Zeeman gerda.zeeman@tjongerschans.nl Werner Zwertbroek werner.zwertbroek@tjongerschans.nl of telefonisch via de centrale 0513-685685
sollicitaties aan : Meteen solliciteren? Stuur een mail met Curriculum Vitae naar Werner Zwertbroek.
extra informatie : Het ziekenhuis Ziekenhuis Tjongerschans biedt goede faciliteiten, heeft een frisse uitstraling en een vriendelijke sfeer. We hebben poliklinieken in Lemmer, Steenwijk, Oosterwolde en Emmeloord. Zorg voor moeder en kind is een van de speerpunten van ons ziekenhuis.

Bekijk alle vacatures